Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://varadm.cg.gov.ua/old

back

29 грудня 2017

Шановні жителі Варвинщини!


Районна державна адміністрація та районна рада щиро вітають вас з Новим роком та Різдвом Христовим.

Ці зимові свята принесуть у наші домівки вогники новорічної ялинки і ми згадаємо рік, що минає. Він був складний, сповнений випробувань й важливих рішень. Проте, незважаючи на всі виклики збережімо віру в те, що незмінні духовні цінності нашого народу – мудрість, поміркованість, оптимізм та працьовитість стануть запорукою того, що ми гідно подолаємо всі негаразди.

Сміливо відкриймо першу сторінку календаря 2018 року й побажаємо один одному миру, згоди, терпіння, добра, щастя й достатків.

Сподіваємось, що новий рік буде благодатним для України й для кожного з нас, принесе благополуччя й впевненість у завтрашньому дні.

Від усього серця бажаємо всім щедрого і успішного року, невичерпаного життєвого оптимізму та здійснення усіх задумів і сподівань.

Нехай свята Нового року та Різдва Христового принесуть радість і спокій до вашої оселі, додадуть здоров’я й наснаги вам і вашим рідним, стануть початком нових здобутків і успіхів в ім’я процвітання благословенної Варвинської землі та розвитку нашої Батьківщини - України.

Щасливих Новорічних та Різдвяних свят!


Голова районної державної адміністрації
Л.В. Доля

Голова районної ради
П.І. Бакуменко