back

29 листопада 2017

Стан виконання вимог доступності до об’єктів соціальної сфери


Установи управління соціального захисту населення та територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) розташовані в одноповерховій будівлі, в якій управління займає ліве крило, територіальний центр - праве крило. Прилегла територія до займаної будівлі облаштована з пониженням висоти бордюрного каменю в місцях перетину тротуару з проїзжою частиною, паркувальне місце для автомобілів осіб з інвалідністю, за повідомленням ТСЦ 7442 РСЦ МВС в Чернігівській області, не можливо облаштувати, так як будівля знаходиться на перехресті вулиць.

Пандус, сходи та дверні прорізи при вході в кабінети управління соціального захисту населення відповідають вимогам ДБН В 2.2-17:2006 „Будинки і споруди. Доступність будинків і споруд для маломобільних груп населення”. Санвузол для маломобільних груп населення повністю облаштований відповідно до вимог обслуговування людей з інвалідністю. Тактильними табличками з інформацією зазначеною шрифтом Брайля управління соціального захисту населення не облаштоване, в зв’язку з відсутністю кошторисних призначень на ці цілі.

При розробленні бюджетного запиту до проекту державного бюджету на 2018 рік та прогнозу державного бюджету на 2019-2020 роки по управлінню соціального захисту населення будуть передбачені видатки на придбання вивісок з маркуванням шрифтом Брайля, піктограм.

Металеві конструкції (швелерна доступність) до приміщення територіального центру та відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання с.Озеряни не відповідають будівельним вимогам ДБН В 2.2-17:2006 „Будинки і споруди. Доступність будинків і споруд для маломобільних груп населення ”. Не відповідають вимогам доступності для маломобільних груп населення. зазначених приміщень і санвузли. Приміщення не обладнанні кнопками панелей дублюючими символами для людей з вадами зору.

Ширина дверних і відкритих прорізів у стіні становить 0,9 м. Тактильна табличка з інформацією про назву установи, зазначеною шрифтом Брайля, розміщена при вході до територіального центру. та відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання с.Озеряни.

В 2018 році заплановано обладнання пандусу при вході до будівлі відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання.

Завантажити "Порадник щодо створення доступного середовища для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення" перейшовши за посиланням


Пандус УСЗН Варвинської РДА

Санвузол УСЗН Варвинської РДА


За повідомленням управління соціального захисту населення
Варвинської районної державної адміністрації