Варвинська РДА
Анонси
Назад

Спорт – не тільки здоров'я, а характер і воля


Традиційно, у другу суботу вересня в Україні відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, тренерів, спортсменів, ветеранів спорту - День фізичної культури і спорту. За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров'я, він загартовує характер і волю.

Варвинщина завжди славилась своїми спортивними талантами. Наші спортсмени відомі не лише далеко за межами району, а й за межами області.

Саме тому, сьогодні, в залі засідань районної державної адміністрації очільниця району Любов Доля привітала всіх активістів спорту з наступаючим святом і відзначила подяками, грамотами, призами та солодкими подарунками кращих спортсменів цього року.

А їх виявилось не мало. Так, за особистий внесок у розвиток фізкультурно-спортивного руху Варвинщини, високі досягнення у спортивно-масових заходах різних рівнів нагороджено наступних спортсменів:

- Варвинська ЗОШ І – ІІІ ст. : Бойко Вікторія, Кузьменко Олександр, Хажанець Сергій, Кропива В’ячеслав, Гезердава Дмитро, Дорожкін Валентин, Гамадик Віталій.

- Варвинська районна гімназія: Смаглюк Ірина, Попкова Анастасія, Сліпченко Зоряна, Небрат Іван, Нагнойний Олексій, Калайда Дмитро, Бурляй Катерина, Карпусь Максим.

- Журавська ЗОШ І – ІІІ ст. : Веклич Оксана, Демидченко Андрій, Нічик Анна, Тищенко Станіслав.

- Озерянська ЗОШ І – ІІІ ст. : Горюнов Богдан, Пуд Анна, Костенко Сергій, Дмитренко Вікторія, Стеценко Вікторія.

Зрозуміло, що ці успіхи – результат таланту і наполегливої праці спортсменів, великого внеску спортивної громадськості, тренерів, активістів спорту, а тому, до нагородження були представлені і тренери-викладачі. За сумлінну працю, високий професіоналізм, популяризацію фізичної культури та спорту в районі, активну участь у організації і проведенні спортивно-масових заходів та з нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту нагороджені: Зеленський С.М., Небрат А.О., Остах В.Б., Тупіка О.М., Чиж В.В., Ройко Ю.А., Мовчан М.І., Бурляй Є.О., Гутак В.А., Бицак А.В.

Почесними грамотами Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації нагороджені цього року Коваленко Олексій, оперуповноважений сектору карного розшуку Варвинського відділення поліції Прилуцького відділу поліції ГУНП в Чернігівській області та Левченко Олександр Леонідович, інструктор по спорту при профкомі Гнідинцівського ГПЗ.

Почесною грамотою Чернігівської обласної ради та нагрудним знаком до неї відзначили Бойка Михайла Миколайовича, директора Варвинської дитячо-юнацької спортивної школи.

Хочеться щоб і надалі молодь зберігала і примножувала славні традиції спорту, зміцнювала авторитет нашого краю. Саме тому, наше спільне завдання – залучати в спортивні зали, на майданчики якнайбільше дітей, молоді, їх батьків, але найголовніше – створення для цього відповідних умов. Тому, як наголосила голова РДА Любов Доля, підтримка фізкультурно-спортивного руху, зміцнення матеріально-технічної бази спортивних закладів району - це пріоритетне завдання районної державної адміністрації.

За повідомленням головного спеціаліста у справах сім'ї, молоді та спорту РДА

Назад
21 Травня 2018 13:42