Варвинська РДА
Анонси

Назад

Рейд лісовими масивами та місцями масового відпочинку громадян на території Варвинського району


За прогнозом Укргідрометцентру на території області в період з 6 по 10 серпня очікується жарка та спекотна погода з підвищенням температури повітря до 35-39°С.

З підвищенням температури повітря значно зростає загроза виникнення пожеж у лісових масивах, на торфовищах, сільгоспугіддях та відкритих ділянках місцевості. В зв’язку з цим, 3 серпня фахівці Варвинського РС УДСНС України у Чернігвській області разом із працівниками Варинського відділку поліції організували рейдові перевірки щодо дотримання громадянами правил пожежної безпеки у лісових масивах на території Варвинського району.

Під час рейду рятувальники провели короткі інструктажі, щодо дотримання правил безпеки при поводженні в лісах, особливо в спекотну погоду та в котре наголосили на заборону розводення багаття в лісах, адже це може спричинити великі лісові пожежі та знищити лісові насадження. Крім того, рятувальники закликали громадян не бути бездіяльними, якщо стали свідками необережної поведінки з вогнем інших осіб у лісі, адже лісові пожежі – спільне лихо усіх людей. Вогонь у лісових зонах характеризується високою швидкістю поширення та надзвичайною складністю їх гасіння.

Під час рейду порушників правил пожежної безпеки виявлено не було. Відпочиваючим були роздані листівки на протипожежну тематику.

За повідомленням Варвинського РС УДСНС України
у Чернігівській області

Назад
11 Липня 2018 07:41