Варвинська РДА
Анонси

Назад

Рейдова перевірка місць масового відпочинку на воді


В зв’язку із значним підвищенням температури повітря та щоденним надходженням до ДСНС повідомлено про загибель людей на водних об’єктах 4 липня рятувальниками Варвинського району спільно з працівниками районного Варвинського відділку поліції було проведено рейдову перевірку місць масового відпочинку на водних об’єктах та проведено профілактичні заходи по попередження загибелі людей на воді.

Під час оглядів було встановлено, що з боку органів місцевого самоврядування, відсутній належний контроль за місцями масового відпочинку людей на водних об'єктах які належним чином не обладнані, відсутні сезонні рятувальні пости.

У нашому районі офіційно єдиним місцем, дозволеним для купання, є пляж в урочищі “Піски” неподалік с. Леляки. Пляж паспортизований, акваторія дна обстежена й очищена водолазами. На пляжі працює туалет, для збору сміття виставлені сміттєзбиральники, встановлені стенди з інформацією щодо основних правил безпечної поведінки на воді та надання першої медичної допомоги потопаючим.

Рятувальниками під час рейду були проведені бесіди з громадянами та та надаті інформаційні листівки з правилами безпечногго поводження на водних об’єктах.

Варвинський РС Управління ДСНС України у Чернігівській області звертається до мешканців району бути вкрай обережними під час купання. Не пірнайте в незнайомих, необладнаних для цього місцях. Не влаштовуйте небезпечні ігри на воді. Не залишайте дітей без нагляду та контролюйте їхні розваги. Не заходьте у воду перебуваючи у нетверезому стані.

За повідомленням Варвинського РС УДСНС
у Чернігівській області

Назад
11 Липня 2018 07:41