Варвинська РДА
Анонси

Назад

Піротехніки ДСНС України знешкодили артилерійський снаряд часів Другої світової війни


03 серпня о 20:10 до Служби порятунку "101" у Варвинському районі Чернігівської області надійшло повідомлення про те, що під час проведення земляних робіт на території Богданівської ЗОШ І-ІІ ступеню, за адресою: с. Богдани, вул. Шлях, 1, виявлено предмет ззовні схожий за ознаками на вибухонебезпечний. Ним виявився артилерійський снаряд калібром 85 мм часів Другої світової війни. Небезпечне місце було взято під охорону співробітниками Національної поліції.

05 серпня на місце пригоди прибули фахівці групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС України в Чернігівській області. Під час обстеження прилеглої території інших небезпечних предметів не було виявлено. Артилерійський снаряд спецавтомобілем було вивезено у безпечне місце за межами населеного пункту та о 13:35 знешкоджено.

Рятувальники вкотре нагадують громадянам про необхідність дотримання заходів безпеки у разі виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів. Не можна їх торкатися руками, переносити або перекочувати. Про небезпечні знахідки необхідно негайно повідомити рятувальників за номером "101" або правоохоронців за номером "102".
В.С. Самаль,
начальник Варвинського РС У ДСНС

Назад
11 Липня 2018 07:41