Варвинська РДА
Анонси
Назад

З професійним святом - Днем бухгалтера!


Районна державна адміністрація та районна рада сердечно вітають працівників і ветеранів бухгалтерських служб з професійним святом - Днем бухгалтера.

Професія бухгалтера має великий спадок і є однією з найдавніших професій. Проте сьогодні ми можемо згадувати минуле лише як історію, оскільки зі стрімким плином часу вона набуває значних змін.

Розвинута і ефективно організована бухгалтерська справа є однією з невід'ємних елементів кожного підприємства та економіки в цілому. А бухгалтери відіграють життєво важливу роль в наданні доказової і достовірної інформації, яка необхідна для прийняття управлінських рішень.

Отож, сучасний бухгалтер, це не лише фахівець із вищою освітою та досвідом роботи, а високоосвічена, компетентна людина, з кваліфікацією, яка відповідає вимогам професії, суспільства та часу, неординарна і всебічно розвинена особистість, що постійно удосконалює свій професійний рівень. Сучасний бухгалтер - це комунікабельний, здатний до продуктивного ділового спілкування спеціаліст, який розбирається в питаннях, що для більшості людей здаються чимось недосяжним, і водночас є спокійною, розсудливою, виваженою людиною.

Вимоги, висунуті до облікової професії, досить високі і ви з ними справляєтесь.

Бажаємо вам завжди залишатися першокласними фахівцями і з легкістю справлятися з можливими проблемами. Успіхів вам та порозуміння, надійного здоров’я, впевненості у власних силах, досягнення всіх задуманих кар’єрних рубежів, людських гараздів, щастя, добра та сімейного затишку.


Голова районної державної адміністрації
Л.В. Доля

Голова районної ради
П.І. Бакуменко

Назад
23 Квітня 2018 11:31
20 Квітня 2018 11:25
19 Квітня 2018 16:59