Варвинська РДА
Анонси
Назад

Культурне і духовне надбання Варвинщини та перспективи розвитку в полі зору районної асоціації місцевих рад


12 липня голова районної державної адміністрації Любов Доля взяла участь у виїзній районній асоціації місцевих рад за темою: «Культурне і духовне надбання Варвинщини та перспективи розвитку», яка проходила в територіальній громаді села Антонівка.Учасники асоціації відвідали Свято-Покровську церкву, місцевий краєзнавець Лідія Роговська провела екскурсію по храму та звернула увагу присутніх на історичних моментах будівництва, реставрації та діяльності церкви. Далі побували в сільському будинку культури, де місцеві колективи художньої самодіяльності подарували присутнім особливі колоритні пісні.
Голова райдержадміністрації Любов Вікторівна висловла щиру подяку колективу художньої самодіяльності «Антонівчанка» за високу виконавську майстерність, чистоту та гармонійність звучання пісень, талант, відродження та збереження української культури.Наступним було ознайомлення з гідрологічним заказником місцевого значення Антонівський.

Пленарна частина відбулася в адмінприміщенні сільської ради, на якому виступили Антонівський голова Віталій Якименко, краєзнавець Лідія Василівна та гості, голова районної державної адміністрації Любов Вікторівна, головний спеціаліст відділу культури і туризму райдержадміністрації Ірина Савченко. Обговорили і актуальні питання сьогодення

Підвів підсумки заходу голова районної ради Петро Бакуменко.


За повідомленням відділу організаційної, юридичної роботи,
інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
апарату РДА

Назад
23 Квітня 2018 11:31
20 Квітня 2018 11:25
19 Квітня 2018 16:59