Варвинська РДА
Анонси
Назад

Семінар для безробітних в Варвинському районному центрі зайнятості


Про негативні наслідки отримання заробітної плати «в конверті» та можливість «придбання» страхового стажу йшлося під час семінару на базі районного центру зайнятості. У семінарі взяла участь спеціаліст Варвинського відділу Прилуцького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Куліш Ірина Володимирівна,яка ознайомила присутніх з порядком подання документів для оформлення різних видів пенсій, пояснила як впливає тривале перебування на обліку в центрі зайнятості на майбутнє призначення пенсії, розповіла як обраховується стаж. Учасників заходу турбували реформи у сфері пенсійного забезпечення.

Спеціаліст акцентувала, що введення накопичувальної системи є стимулом для легалізації заробітної плати, адже кожен громадянин бере участь у формуванні власної пенсії і сплачуючи страхові внески до Пенсійного фонду, він також накопичує собі додаткові пенсійні виплати. Також фахівець фонду поінформувала щодо змін, які відбулися протягом 2016-2017 року. Звернула увагу майбутніх пенсіонерів на те, що вони мають можливість завчасно звернутися з документами для призначення пенсії до управління для їх перевірки та надання консультацій.

Під час спілкування надійшло чимало запитань від присутніх, на які вони отримали вичерпні та кваліфіковані роз’яснення. Безробітні цікавилися питаннями отримання довідок про заробітну плату у випадку ліквідації підприємств і зарахування до страхового стажу періоду перебування на обліку в центрі зайнятості.
За повідомленням Варвинського районного центру зайнятості

Назад
20 Квітня 2018 11:25
19 Квітня 2018 16:59