Варвинська РДА
Анонси
Назад

Щодо путівок до санаторіїв для інвалідів загального захворювання та інвалідів з дитинства та учасників АТО


Управління соціального захисту населення Варвинської райдержадміністрації інформує, що Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 01.03.2017 року №110 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення деяких категорій інвалідів санаторно-курортними путівками, та внесення змін до порядків, затверджених постановами Кабінету Міністрів України від 22 лютого 2006 р. №187 і від 31 березня 2015 року №200», якою затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення деяких категорій інвалідів санаторно-курортними путівками.

Відтепер путівки для осіб з інвалідністю та постраждалих учасників антитерористичної операції закуповуватимуться на підставі тристоронньої угоди (особа-управління-санаторій). Людина самостійно зможе обрати санаторій для оздоровлення, після цього звернутись до управління соціального захисту населення, де перевіряється заклад на відповідність встановленим вимогам. Після цього укладається тристороння угода, яка передбачає безготівкове перерахування коштів санаторно-курортним закладам за надані послуги. При цьому гранична вартість путівки для відшкодування вартості послуг санаторно-курортного оздоровлення визначатиметься щороку Мінсоцполітики за погодженням з Мінфіном. На сьогодні відповідний наказ опрацьовується міністерством.

За більш детальною інформацією пропонуємо звертатись до управління соціального захисту населення Варвинської РДА каб. № 4 за адресою: смт. Варва, вул. Шевченка,15, тел.2-11-96. <

За повідомленням управління соціального захисту населення Варвинської райдержадміністрації

Назад
23 Квітня 2018 11:31
20 Квітня 2018 11:25
19 Квітня 2018 16:59