Варвинська РДА
Анонси
Назад

Зустріч за «круглим столом»


За роки незалежності України молодь дуже змінилася: стала більш самостійною, намагається бути незалежною ні від кого, покладається на власні сили. Молоде покоління має також більший запас інформації, вибудовує активні партнерські стосунки як у межах своєї вікової групи, так і з дорослими.

Підтвердженням цьому стала зустріч за «круглим столом», яка відбулась 16 березня у залі засідань відділу освіти. У заході взяли участь учнівські лідери шкіл району, голови районної державної адміністрації та районної ради Любов Доля та Петро Бакуменко, головний спеціаліст у справах сім’ї, молоді та спорту Юлія Скрипка, Варвинський селищний голова Валентина Саверська-Лихошва, завідувач методичним кабінетом Надія Редька, методист Будинку школярів Віктор Рябушкін, педагоги-організатори шкіл району.Зустріч ініціювала, підготувала та провела методист районного Будинку школярів Ірина Прокопенко.Атмосфера зустрічі сприяла накресленню реалізації планів та потреб молодого покоління, бо його участь у житті суспільства є виявом патріотичної позиції. А щасливі діти – це шлях у майбуття.Роблячи підсумки, можна стверджувати, що дорослим вдалося зробити перший крок співпартнерства та співпраці. В ході ділової гри вони спробували своєю поведінкою вчити підростаюче покоління менше любити силу, а більше говорити про відповідальність, самоповагу й партнерство.

Надії та плани всіх учасників відобразилися на кільцях, з яких склався «ланцюг сподівань». Саме його, для втілення в життя в майбутньому, передано голові районної державної адміністрації.


За повідомленням методиста районного Будинку школярів

І.І. Прокопенко

Назад
23 Квітня 2018 11:31
20 Квітня 2018 11:25
19 Квітня 2018 16:59