Варвинська РДА
Анонси
Назад

ПРОФНАВЧАННЯ - КРОК ДО ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ


З метою забезпечення роботодавців кваліфікованими кадрами та для укомплектування вільних робочих місць, Варвинський районний центр зайнятості організовує професійне навчання громадян.

15.03.2017 року розпочала навчання група слухачів.Безробітні, які перебувають на обліку в Варвинському центрі зайнятості, підвищують кваліфікацію на курсах цільового призначення за навчальною програмою «Охорона праці працівників сільськогосподарської галузі» навчаються від Сумського ЦПТО ДСЗ.

Під час навчання на курсах цільового призначення за направленням служби зайнятості безробітні мають змогу оперативно засвоїти окремі блоки додаткових професійних знань, вмінь, компетенцій в межах наявного кваліфікаційного рівня з урахуванням нових напрямів розвитку науки і техніки, оновлених чи нових методів господарювання й управління в умовах ринкових відносин, структурної чи технологічної перебудови виробництва. Слухачі поповнюють отримані в системі базового професійного навчання знання та вміння, в яких виникла термінова потреба, тому періодичність такого навчання не встановлюється і не передбачається підвищення кваліфікаційного рівня.

На курси цільового призначення направляються безробітні, які раніше здобули освіту або мають досвід роботи за певною професією (спеціальністю) та потребують подальшого професійного вдосконалення.

У січні-березні цього року професійне навчання за сприяння служби зайнятості проходили 31 безробітний.
За повідомленням районної служби зайнятості

Назад
23 Квітня 2018 11:31
20 Квітня 2018 11:25
19 Квітня 2018 16:59