Варвинська РДА
Анонси



















Структурні підрозділи

Назад

Управління, відділи та інші структурні підрозділи
райдержадміністрації



Посада Прізвище, ім'я та по-батькові Телефон
Управління соціального захисту населення
Начальник управління
Відділ персоніфікованого обліку та здійснення контролю за призначенням та виплатою пенсій
Заступник начальника управління - начальник відділу Федорченко Ольга Олексіївна (04636) 2-11-96
Головний спеціаліст Гримайло Наталія Григорівна --
Головний спеціаліст Лопачук Олена Вікторівна --
Спеціаліст Карабін Людмила Петрівна --
Відділ соціальних допомог та компенсацій
Начальник відділу Ройко Антоніна Миколаївна (04636) 2-22-08
Головний спеціаліст Гневуш Інна Анатоліївна --
Головний спеціаліст Палій Тарас Вікторович (04636) 2-22-08
Провідний спеціаліст Лозицька Оксана Михайлівна --
Відділ бухгалтерського обліку та звітності
Начальник відділу - головний бухгалтер Чечота Олена Валеріївна (04636) 2-22-92
Головний спеціаліст Бакуменко Валентина Михайлівна --
Провідний спеціаліст Носенко Тетяна Олексіївна --
Провідний спеціаліст Ухань Аліна Володимирівна --
Відділ у справах інвалідів та захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи
Начальник відділу Карета Олена Михайлівна (04636) 2-11-96
Головний спеціаліст Носенко Вікторія Валеріївна --
Спеціаліст Канцелярчик Наталія Сергіївна --

Державний соціальний інспектор Колісник Ірина Петрівна --
Головний спеціаліст з питань праці Федоренко Олександр Миколайович (04636) 2-22-08
Головний спеціаліст з питань управління персоналом Галушка Ольга Віталіївна (04636) 2-12-42
Провідний документознавець Вакансія --
Фінансове управління
Начальник управління Гмиря Оксана Анатоліївна (04636) 2-13-60
Бюджетний відділ
Заступник начальника управління - начальник відділу Остах Людмила Віталіївна (04636) 2-13-61
Головний спеціаліст Ренжеренко Ірина Миколаївна (04636) 2-13-61
Головний спеціаліст Сорока Лариса Олексіївна (04636) 2-13-61
Головний спеціаліст Тарасенко Світлана Владиславівна (04636) 2-13-61
Відділ бухгалтерського обліку і звітності
Начальник відділу - головний бухгалтер Нічик Валентина Володимирівна (04636) 2-11-84
Головний спеціаліст (04636) 2-11-84
Провідний спеціаліст Глущенко Олена Григорівна (04636) 2-13-60
Відділ освіти
Начальник відділу Кутовий Володимир Євгенович (04636) 2-13-04
Головний спеціаліст П'ятниця Григорій Павлович (04636) 2-15-74
Головний спеціаліст Пилипченко Вячеслав Юрійович --
Відділ агропромислового розвитку
Начальник відділу Бобир Андрій Васильович (04636) 2-15-30
Головний спеціаліст Бабенко Наталія Миколаївна (04636) 2-15-39
Головний спеціаліст Мороз Олена Іванівна (04636) 2-15-30
Головний спеціаліст Ященко Інна Василівна (04636) 2-15-62
Архівний відділ
Начальник відділу Тернавська Тетяна Вікторівна (04636) 2-83-27
Головний спеціаліст Шитель Юрій Михайлович --
Головний спеціаліст Клименко Наталія Анатоліївна --
Відділ культури і туризму
Начальник відділу Бузикевич Роман Степанович (04636) 2-13-45
Головний спеціаліст Савченко Ірина Олександрівна --
Відповідальний черговий Мірошник Микола Петрович --
Відділ містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства
Начальник відділу Бей Микола Іванович --
Головний спеціаліст Курганський Юрій Вікторович --
Головний спеціаліст Булда Аліна Володимирівна --
Оператор комп'ютерного набору Гмиря Олексій Віталійович --
Відділ надання адміністративних послуг та державної реєстрації
Начальник відділу Давиденко Андрій Владиславович --
Адміністратор Зеленська Тетяна Яківна --
Адміністратор Онищенко Наталія Володимирівна --
Державний реєстратор прав на нерухоме майно Козлова Оксана Анатоліївна --
Державний реєстратор юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань Якименко Тетяна Володимирівна --
Служба у справах дітей
Начальник служби Гиленко Людмила Ростиславівна (04636) 2-13-64
Головний спеціаліст Хоменко Оксана Іванівна (04636) 2-13-64
Сектор економічного розвитку
Завідувач сектору Головенець Андрій Віталійович (04636) 2-22-80
Головний спеціаліст Тищенко Олена Володимирівна (04636) 2-22-80

Назад



18 Вересня 2017 11:41