back

23 березня 2016

До уваги розпорядників


УДКСУ у Варвинському районі Чернігівської області повідомляє, що з 11 березня 2016 року набула чинності постанова Міністерства фінансів України від 18.02.2016 № 151 «Про затвердження Порядку взаємодії Міністерства фінансів, органів Державної казначейської служби України та установ, які здійснюють виплати пільг, субсидій, інших соціальних виплат, під час перерахування таких виплат».

Відповідно до Порядку установи, які здійснюють соціальні виплати, при поданні до органів Казначейства платіжних доручень на перерахування коштів повинні також надавати зведений реєстр виплат у паперовому вигляді та реєстр виплат в електронному вигляді, при цьому кількість електронних реєстрів (зведених реєстрів виплат) повинна відповідати кількості платіжних доручень.

Електронний реєстр повинен надаватись до органів Казначейства для передачі Міністерству фінансів України в електронній формі із застосуванням електронного цифрового підпису та шифруванням з використанням посиленого сертифіката ключа Акредитованого центру сертифікації ключів Казначейства. Органи Казначейства при цьому не мають доступу до персональних даних, які містяться в електронному реєстрі.

Відповідно до листа Міністерства фінансів України від 21.03.2016 року №31-29000-09-10/8013 про обмін інформацією починаючи з 23 березня 2016 року органами Казначейства не буде здійснюватися перерахування коштів на здійснення соціальних виплат, відповідно до наданих платіжних доручень, без наявного реєстру таких виплат в електронному вигляді та зведеного реєстру виплат у паперовому вигляді за формами, передбаченими Порядком (додаток 3).