Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://varadm.cg.gov.ua/old

 

 

Новини

Шановні працівники та ветерани сільського господарства!

Районна державна адміністрація та районна рада щиро вітають вас з нагоди професійного свята - Дня працівників сільського господарства. Відзначення свята - це визнання державою звитяжної хліборобської праці на благо України, це хвала мозолястим рукам селян, які знають справжню ціну хлібу! Аграрний сектор економіки тому й іменується базовим, що разом з іншими складає основу життя держави та добробуту її громадян. Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всього українського народу. Хай обходять вас стороною природні стихії, а ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров'ї!
Голова районної державної адміністрації Л.В.Доля Голова районної ради П.І.Бакуменко

16-11-2018 | 12:20

Шановні працівники та ветерани радіо, телебачення та зв’язку!

Прийміть найщиріші вітання від імені районної державної адміністрації та районної ради з нагоди професійного свята. Від вашої праці залежить наскільки проінформованим буде наше суспільство. Завдяки вам ми щодня дізнаємося про події у країні та світі, що допомагає відчути причетність до процесів сучасності, відкриваючи широкі можливості для контактів і спілкування. Це свято об’єднує людей різних професій: журналістів, редакторів, видавців, листонош, операторів, сортувальників – всіх тих, чия благородна праця забезпечує одне з основних прав громадян – право на отримання інформації. Бажаємо вам міцного здоров'я, невичерпної енергії, творчих ідей та втілення їх у життя, натхнення і процвітання.
Голова районної державної адміністрації Л.В.Доля Голова районної ради П.І.Бакуменко

16-11-2018 | 09:00

15-11-2018 | 16:13

Міжнародний день філософії

Міжнародний день філософії проводиться в третій четвер листопада з 2002 року за регламентом ЮНЕСКО (UNESCO General Conference). Сенс святкування Міжнародного Дня філософа полягає в тому, щоб знайти спільну платформу обговорення глобальних соціокультурних перетворень, долучити людей до філософської спадщини, відкрити сферу повсякденного мислення для нових ідей і стимулювати публічні дебати мислителів та громадянського суспільства з приводу викликів, що постають перед соціумом сьогодні. Безліч мислителів стверджували, що суть філософії полягає в подиві. І справді, філософія народжується із природного прагнення людини цікавитися собою і світом, в якому вона живе. В якості рефлексії та любові до мудрості, філософія вчить нас мислити про думку, досліджувати фундаментальні істини, будувати власні висновки. Протягом століть у різних культурах філософія народжувала концепції, ідеї та праці з обґрунтованого аналізу, і закладала основу критичного, незалежного та творчого мислення.

15-11-2018 | 11:19

Уряд схвалив рішення про створення територіальних органів Державної служби якості освіти

7 листопада Кабмін ухвалив рішення про утворення територіальних органів Державної служби якості освіти (ДСЯО), яка відповідає за дотримання якості освіти та освітніх стандартів. Перші територіальні органи планується утворити в 6 регіонах: Вінницькій, Дніпропетровській, Львівській, Одеській, Харківській областях та в м. Києві до кінця січня 2019 року. Впродовж 2019 року структурні підрозділи Державної служби якості освіти запрацюють в усіх областях України. Наразі формується штат центрального апарату. Усі працівники Держслужби та її територіальних органів матимуть статус держслужбовців, тому відбір на роботу відбуватиметься на конкурсних засадах та за вимогами Закону «Про державну службу». ДСЯО має на меті допомогти керівництву та вчителям навчальних закладів підвищити якість їхньої діяльності та результатів навчання учнів. У своїй роботі Держслужба надаватиме рекомендації щодо організації внутрішньої системи забезпечення якості освіти. Державна служба якості освіти та її територіальні органи проводитимуть аудит та експертизу шкіл, затверджуватимуть освітні програми навчальних закладів та братимуть участь у сертифікації педагогів. Функціонування територіальних органів має максимально розподілити сфери відповідальності між Держслужбою та місцевими органами управління освітою.

13-11-2018 | 12:47

На Чернігівщині СБУ викрила розкрадання нафтосировини з нафтопроводів

Співробітники Прилуцького МРВ управлінння СБУ в Чернігііській області спільно з працівниками охорони нафтогазовидобувного управління у межах комплексу заходів із захисту критичної інфраструктури у сфері паливно-енергетичного комплексу викрили на Чернігівщині розкрадання сировини з нафтопроводу. Правоохоронці встановили, що зловмисники облаштували незаконний вріз для перекачування нафти на ділянці нафтопроводу «Мільки-Леляки», яка належить ПАТ «Укрнафта». Незаконно відібрану нафтосировину викрадачі закачували в паливнозаправні машини та вивозили для реалізації на «чорному» ринку за межі області. ​Під час огляду місця злочину було виявлено гумовий шланг високого тиску,пластикову спец'ємність та інше обладнання для облаштування врізки в нафтопровід і прокладки відводу. Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 292 Кримінального кодексу України.Тривають оперативно-пошукові заходи з встановлення осіб, причетних до облаштування незаконного врізу та викачування нафтосировини.

12-11-2018 | 09:02

Всесвітній день науки

Ніхто не знає, коли і яка саме наука першою з'явилася на світ, але досі людству і не вдалося вичерпати всю багатогранність потенціалу людського пізнання. У 1999 році в угорській столиці місті Будапешті проходила чергова Всесвітня наукова конференція (англ. World Conference on Science) під патронажем Організації Об'єднаних Націй з питань освіти, науки і культури (ЮНЕСКО). Делегати цієї наукової конференції висловили пропозицію, створити в календарі подібну дату. Слідуючи з протоколом зборів, ЮНЕСКО затвердила «Всесвітній день науки». Офіційно він був проголошений в 2001 році, почав відзначатися з 2002 року. У цей день співробітники ЮНЕСКО активізують свою роботу за заявленими напрямами: проводить лекції в школах та семінари для громадян, круглі столи, поширюють тематичні плакати та постери, в музеях влаштовуються спеціальні виставки. В Україні День науки відзначається щорічно у третю суботу травня.

09-11-2018 | 14:40

ЦВК не зупинила виборчий процес у 34 ОТГ, – Геннадій Зубко

ЦВК взяла до відома ухвалу Окружного адмінсуду Києва щодо зупинення дії рішень місцевих рад про добровільне об’єднання територіальних рад. Разом з тим Комісія прийняла рішення, яке унеможливлює втручання у виборчий процес у громадах, який вже розпочався з 3 листопада, і його зупинення. Про це повідомив на своїй сторінці у FB Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко по завершенні засідання ЦВК, на якому він представляв позицію Уряду. На засіданні ЦВК урядовець ініціював зустріч з членами ЦВК щодо обговорення горизонтів подальшої реалізації реформи місцевого самоврядування. «Реформа не може бути безкінечною. Є питання щодо адміністративно-територіального устрою, які необхідно швидко вирішувати. Наша ціль – місцеві вибори у жовтні 2020 року мають пройти на новій територіальній основі та на умовах покриття всієї території України об’єднаними тергромадами», – підкреслив Геннадій Зубко.

09-11-2018 | 12:28

Рішення про надання Томосу українській православній церкві все більше схвалюється в світі – Президент

Президент Петро Порошенко розповів про результати зустрічей під час робочого візиту до Фінляндії. «Дуже цікава зустріч була з Предстоятелем Фінської православної церкви митрополитом Левом, який висловив повну підтримку процесу створення автокефальної церкви. І ви бачите, що процес підтримки рішення Вселенського Патріарха про надання Україні Томосу про автокефалію, про надання грамоти про створення нарешті незалежної української церкви від Москви має зараз ширитись і має все більше і більше схвалення в різних куточках світу», - розповів Глава держави. Президент також нагадав про зустріч з Президентом Фінляндії Саулі Нііністьо та подякував фінській стороні за гостинність та підтримку: «Вона зараз нам дуже потрібна».

09-11-2018 | 08:56

Шановні працівники і ветерани закладів культури, аматори народного мистецтва!

Районна державна адміністрація та районна рада сердечно вітають вас з Всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва. Споконвіку пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. Культурні досягнення та традиції – це скарб, яким треба вправно скористатися. Тож, збереження культурного спадку і шанування своїх видатних земляків може стати для нас не тільки приводом для пишання, але й запорукою подальшого культурного розвитку та творчої наснаги. Бажаємо вам теплоти у серці, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.
Голова районної державної адміністрації Л.В.Доля Голова районної ради П.І.Бакуменко

09-11-2018 | 08:15