Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://varadm.cg.gov.ua/old

 

 

Новини

Про розвиток освітньої галузі — на Раді регіонального розвитку

«Крім того, що ми побудували нову армію, крім того, що ми захистили країну, нашим пріоритетом має бути освіта. Бо освіта — це не видатки державного бюджету. Освіта — це інвестиції держави у майбутнє», — словами Президента України розпочав свою доповідь на першому засіданні Ради регіонального розвитку Чернігівської області начальник Управління освіти і науки ОДА Микола Конопацький. — Освіта є одним із найбільших секторів публічних послуг, якими користується населення, починаючи з рівня громади, — зазначив голова Чернігівської ОДА Олександр Мисник. — Тож ця галузь потребує особливої уваги, адже при низькому рівні освіти чи обмеженому доступі до неї країна не може бути успішною. Цьогоріч саме з початкової ланки стартувало реформування шкільної освіти. Понад 10 тисяч першокласників

07-12-2018 | 12:58

Шановні працівники, ветерани органів місцевого самоврядування та депутати всіх рівнів рад!

Районна державна адміністрація, районна рада щиро вітають вас з Днем місцевого самоврядування. Майбутнє держави неможливе без розвитку місцевого самоврядування, без реалізації права людини впливати на розв'язання проблем рідного краю. Тому й надалі залишається актуальним питання вдосконалення та розширення повноважень самоврядних органів, посилення їх здатності активно долучатися до участі в управлінні регіональними і державними справами. Бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, добра, творчої сили та нових звершень на ниві зміцнення державності. Нехай цей святковий день додасть всім нам натхнення і наполегливості у справі подальшого розвитку територіальних громад, зміцнення авторитету нашої держави в європейській спільноті і у всьому демократичному світі!

Голова районної державної адміністрації Л.В.Доля Голова районної ради П.І.Бакуменко

07-12-2018 | 08:21

Шановні військовослужбовці!

Районна державна адміністрація, районна рада вітають вас з святом – Днем Збройних Сил України! В умовах сьогодення надзвичайно важливою є роль Збройних сил України, які захищають територіальну цілісність нашої держави, забезпечують захист суверенітету та безпеку громадян. Бажаємо вам браво і впевнено стояти на сторожі безпеки і мирного спокою держави, захищати свій народ від гніву і втручання ворогів, ніколи не переставати виховувати в собі силу волі і мужності, виявляти в будь-якій справі відвагу і героїзм. Міцних сил і незламної віри, сміливих ідей і добрих надій, впевнених планів та обов’язкової удачі, незгасимого оптимізму і відмінного виконання всіх поставлених завдань. Слава вам і слава Україні!

Голова районної державної адміністрації Л.В.Доля Голова районної ради П.І.Бакуменко

06-12-2018 | 08:46

❗Дорогі волонтери! ❗

5 грудня у всьому світі відзначається Міжнародний день волонтерів. Волонтери – це люди з добрими і чуйними серцями, які не проходять повз чужу біду, люди, які роблять свій внесок у захист України. Особливо важко переоцінити роль волонтерської діяльності в умовах, коли на нашу землю прийшла війна. У час, коли наша країна перебуває у надскладній ситуації, коли порушено територіальну цілісність, підірвано економіку, а серед простих людей панує нерозуміння і розбрат, саме Ваша активна громадська позиція, небайдужість та невтомна праця додає віри у те, що у нашого народу є майбутнє. Адже єднання - це запорука успіху. Висловлюємо Вам щиру подяку за невичерпну жагу приносити користь суспільству. Ви є взірцем для майбутніх поколінь! Бажаємо Вам міцного здоров’я, добробуту, родинного затишку та успіху у всіх починаннях! Слава Україні! Разом до Перемоги!

05-12-2018 | 09:25

04-12-2018 | 15:42

Жінка на ринку праці

Сьогодні для багатьох українських жінок кар’єра набуває важливого значення, адже, це – можливість самореалізації, особистого зростання, можливість займатися улюбленою справою. 03 грудня 2018 року в приміщенні Варвинської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості відбувся тематичний семінар для безробітних «Жінка на ринку праці», на якому були присутні директор Варвинського РЦСССДМ – Козлова Т.П. ,начальник Варвинського бюро правової допомоги – Коваленко Ю.І. В ході семінара фахівцем з профорієнтації Якименко Л.М. ознайомлено учасників з соціальними послугами, які можуть одержати жінки у службі зайнятості, умовами працевлаштування та навчання, проходженням стажування, надано поради, які будуть корисними для тих жінок, хто має на меті працевлаштуватися за кордоном. Учасники семінару дізналися про ситуацію на ринку праці, розглянули помилки, яких припускаються жінки під

04-12-2018 | 14:13