<<<1 - 11 з 3524>>>


23 Червня 2017 08:00інформація

З Днем Державного службовця!


Районна державна адміністрація та районна рада щиро вітають всіх державних службовців і ветеранів державної служби з професійним святом – Днем державної служби.

Державна служба – це механізм забезпечення стабільності, надійності конституційного устрою та надання державному управлінню організованості, компетентності і професіоналізму.

Довіра до влади починається з державного службовця. Від професіоналізму, мудрості, принциповості, сумління та ініціативності кожного значною мірою залежать темпи та якість соціально-економічних перетворень у районі та країні загалом, моральне та фінансове благополуччя людей, а відтак і піднесення позитивного іміджу держави на міжнародному рівні.

Бажаємо всім вам міцного здоров'я, миру, невичерпної енергії, нових

22 Червня 2017 15:54інформація

До Дня молоді


Традиційно наприкінці першого літнього місяця відзначається День молоді.

На початок 2017 року на Чернігівщині проживало майже 256 тис. молодих людей у віці 15–34 роки. Це майже чверть усього населення області. Дві третини з них (68%) – міські жителі. У розрахунку на тисячу молодих жінок області припадає 1086 чоловіків. Найчисельнішою є вікова група 30–34 роки (86 тис. осіб).

Найбільша частка молоді в загальній чисельності населення проживає в містах Чернігів, Ніжин, Н.-Сіверський та в Срібнянському районі; найменша – у Куликівському, Ніжинському та Прилуцькому районах.

У минулому році на Чернігівщині утворилося більше 3 тис. сімей, де обидва наречені були у віці до 35 років. Жінки здебільшого

22 Червня 2017 08:49інформація

Ми обговорювали більш активне залучення американських партнерів до Нормандського формату - Президент


Президент Петро Порошенко вітає більш активне залучення США до врегулювання ситуаці на Донбасі, але не вважає необхідним змінювати формати переговорних процесів. Про це Глава держави сказав на брифінгу, відповідаючи на запитання чи обговорювалась під час зустрічей у Вашингтоні можливість зміни Мінського та Нормандського форматів.

«Ми не бачимо необхідності змінювати Нормандський формат і мати якийсь паралельний трек до мінського процесу», - сказав Петро Порошенко.

Президент наголосив: «Ми дійсно обговорювали більш активне залучення наших американських партнерів до Нормандського формату. Ми повністю відкриті і вітаємо ці кроки».

За його словами, українська сторона буде вітати і більш активну участь, у тому числі і представницьку, у форматі мінського процесу, зокрема і в тристоронній контактній

21 Червня 2017 12:46інформація

Конкурс спільних українсько-американських науково-дослідних проектів за програмою «Спільні наукові проекти»


Повідомляємо про Конкурс спільних українсько-американських науково-дослідних проектів за програмою «Спільні наукові проекти», який оголошено Міністерством освіти і науки України спільно з Фондом цивільних досліджень і розвитку (CRDF Global).

Дедлайн - 31 липня 2017 року

Термін реалізації – до 1 року

Розмір гранту: до 107 тисяч доларів США (57 тисяч доларів для української групи і 50 тисяч доларів для американської групи).

Проекти подаються в CRDF Global, через Електронну систему подачі проектів, і в МОН України, в паперовому вигляді і в електронному форматі.

Приймаються пропозиції з фундаментальних

21 Червня 2017 12:27інформація

Чернігівщина — третя в рейтингу областей за формуванням ОТГ


Хмельницька, Житомирська, Чернігівська, Запорізька та Дніпропетровська області —п’ятірка лідерів у рейтингу областей за формуванням спроможних територіальних громад. Про це стало відомо сьогодні, 20 червня, в ході координаційної зустрічі «Реформа місцевого самоврядування та децентралізації влади в Україні: успіхи та перспективи» за участі Віце-прем’єр-міністра — Міністрарегіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка.

Від Чернігівської області участь у заході взяли виконуюча обов’язки директора Департаменту економічного розвитку ОДА Олександра Хомик та директор відокремленого підрозділу «Центр розвитку місцевого самоврядування» в області Ірина Кудрик.

Рейтинг

21 Червня 2017 08:34подія

Ми отримали тверду підтримку з боку США - Президент України про результати зустрічі з Президентом США


Президент України Петро Порошенко провів у Білому Домі зустріч із Президентом Сполучених Штатів Америки Дональдом Трампом. «Ми отримали тверду підтримку з боку Сполучених штатів, підтримку і щодо суверенітету, територіальної цілісності і незалежності нашої держави, і тверду підтримку в продовженні реформ в Україні», - сказав Петро Порошенко під час зустрічі з представниками засобів масової інформації у Вашингтоні.

Президент зазначив, що порядок денний зустрічі був дуже широкий і особливо наголосив на підтримці Сполученими Штатами продовження реформ в усіх секторах, в тому числі і в енергетичному секторі. Він також повідомив, що під час переговорів обговорювались питання економічної співпраці, зокрема співпраці в ядерній енергетиці, нафтогазовій сфері, закупівлі американського вугілля, продовження співпраці щодо відновлюваних джерел енергії тощо.

Окремо сторони обговорили співпрацю України та Сполучених Штатів у військово-технічній сфері. «Президент дав чіткі доручення

20 Червня 2017 16:38інформація

Профорієнтаційне літо триває


Фахівець Варвинського районного центру зайнятості спільно із районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 20.06.2017 року провели Виїзниу акцію в позаміському закладі оздоровлення та відпочинку «Веселка» для учнівської молоді.

Основна мета профорієнтаційної роботи в школах, в тому числі в літніх таборах відпочинку, – сприяння професійному самовизначенню старшокласників та учнів початкової і середньої школи, формування позитивного ставлення до професій, які користуються попитом на ринку праці.

Упродовж профорієнтаційного заходу діти активно грали в профорієнтаційні ігри, розгадували ребуси та загадки про різноманітні професії, розповідали, хто ким хоче стати в майбутньому, довірливо прислухались до порад фахівців, які, у свою чергу, акцентували увагу присутніх на актуальних професіях сучасного ринку праці, на навчальних закладах, що здійснюють професійну підготовку саме за тими професіями, на які

20 Червня 2017 14:43інформація

Установчі збори інститутів громадянського суспільства для формування складу Громадської ради при РДА


29 червня 2017 року у районній державній адміністрації відбудуться установчі збори інститутів громадянського суспільства для формування складу Громадської ради при Варвинській районній державній адміністрації.

Початок заходу: 14:00 год.

Місце проведення: зал засідань районної державної адміністрації.


За повідомленням ініціативної групи
20 Червня 2017 12:39подія

XVIІ обласна літня Спартакіада: змагання найспортивніших держслужбовців Чернігівщини


Пропаганда здорового способу життя, залучення державних службовців до занять фізичною культурою та спортом, організація дозвілля та активного відпочинку, розвиток найбільш популярних видів спорту – це основні завдання та мета проведення спартакіад серед команд державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування. Адже державна служба потребує не лише напруженого робочого графіку, але і активного відпочинку.

Саме з цією метою 16 червня в м. Чернігів на базі спортивної дитячої юнацької школи з лижного спорту пройшло урочисте відкриття XVІІ обласної літньої Спартакіади серед державних службовців обласної, районних адміністрацій та працівників органів місцевого самоврядування.

Урочисто відкрила спортивний захід, привітала учасників та побажала

20 Червня 2017 08:52подія

Все, що відбувається зараз в Україні, є в серці діаспори - Президент на зустрічі з українською громадою


Президент Петро Порошенко розпочав свій робочий візит до США з вшанування жертв Голодомору 1932-33 років в Україні та спілкування з українською громадою.

«Більшість у світі не знали, де є Україна, не кажучи вже про Голодомор. А сьогодні не знайти в світі людини, яка б нас не любила, не поважала і не віддавала данину нашому народу», - зазначив Президент.

Глава Української держави зазначив: Україна пройшла велику відстань, незважаючи на шалені випробування і подякував українській громаді США за значні зусилля і єдність.

«Все, що відбувається зараз в Україні, є в серці діаспори. Ми це відчуваємо. І нам не потрібно звертатись за допомогою - діаспора і так робить все, що може», - сказав Президент.

Петро Порошенко зазначив, що завдяки зусиллям української громади військові, що отримали поранення в АТО, отримують у США необхідну підтримку і допомогу

19 Червня 2017 16:14інформація

Міні-гранти для роботи з дітьми героїв АТО


Благодійна організація "Львівська освітня фундація" та проект "Старший брат" запрошує активних молодих людей стати наставниками (соціальними менторами) для діток герої війни на Сході України.

Основна мета програми - підтримати дитину героя АТО через регулярні цікаві освітні заходи, корисне дозвілля та спілкування з наставником. Наставнику покриваються витрати на закупівлю канцтоварів, спорттоварів та інших необхідних матеріалів. Розмір гранту 6000 грн.

Ви маєте змогу подати заявку на конкурс міні-ґрантів до 1 серпня 2017 року.

Для участі у конкурсі міні-грантової програми просимо заповнити аплікаційну форму – https://docs.google.com/forms/d/1E6PtMmdbX3yw_hA71X7F8-7kzydrbvBlhhpDByFdc_A/edit та надіслати скан

<<<1 - 11 з 3524>>>