<<<1 - 11 з 5527>>>


18 Жовтня 2019 09:41Інформує ОЦЗ

ПРЕЗЕНТАЦІЯ РОБОТОДАВЦЯ – ЕФЕКТИВНА ФОРМА ВЗАЄМОДІЇ З КЛІЄНТАМИ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ

17 жовтня 2019 року Варвинською районною філією Чернігівського обласного центру зайнятості проведено презентацію роботодавця – ТОВ «Тозіналі».

ТОВ «Тозіналі» займається виробництвом взуття. Розташоване в смт. Варва, але для жителів Варвинського району, які виявлять бажання працювати на даному підприємстві є розвозка.

«Презентація роботодавця – це можливість отримати вичерпну інформацію для клієнтів служби зайнятості безпосередньо від самого представника підприємства» – розпочав захід заступник директора-начальник відділу надання соціальних послуг Варвинської РФ ЧОЦЗ Вячеслав Федоренко.

Учасників заходу, 22 безробітних, ознайомили з умовами праці, рівнем заробітної плати, графіком роботи та вимогами щодо персоналу. Зацікавлені роботою отримали вичерпні відповіді на численні питання. Претендентів на вакантні посади, яких зацікавили пропозиції роботодавця, запросили на співбесіду з метою подальшого працевлаштування.

Наразі підприємству потрібні обробники виробів, швачки, розкрійники.


За інформацією Варвинської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості
17 Жовтня 2019 16:29Інформує ОЦЗ

Відбувся семінар на тему "Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці"

Однією з проблем, що стоять сьогодні перед Україною та світовою спільнотою, є торгівля людьми. Проблема є досить актуальною, адже багато наших співвітчизників здійснюють трудову діяльність у нашій країні та за її межами у статусі нелегальних працівників.

Торгівля людьми – це глобальний злочинний бізнес, сучасна форма рабства, що грубо порушує права людини.

Задля попередження та інформування про негативні явища, пов’язані з торгівлею людьми, у Варвинській районній філії Чернігівського обласного центру зайнятості відбувся семінар для безробітних на тему "Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми,експлуатації дитячої праці", на захід була запрошена головний спеціаліст Варвинського Бюро безоплатної правової допомоги Місько Ольга.

Метою проведення даного семінару була інформаційно-роз`яснювальна робота щодо запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми та захисту інтересів українців, які шукають роботу за кордоном.

Учасники отримали інформацію про стан трудової міграції в Україні, її переваги й ризики. Також слухачів ознайомили з видами торгівлі людьми та якими шляхами особи можуть потрапити до такої ситуації, проблемою дитячої найманої праці і її формами.


Довідково:

Торгівля людьми

Щороку тисячі громадян України потерпають від торгівлі людьми. Цей вид злочину за кримінальними прибутками займає третє місце у світі після нелегальної торгівлі зброєю та наркотиками. Щорічний дохід злочинців від торгівлі людьми у всьому світі складає 10-12 мільярдів доларів. З кожним роком кількість виявлених злочинів цієї категорії зростає. Найчастіше шляхом насильства та обману у рабство потрапляють до Росії, Польщі, Туреччини

17 Жовтня 2019 09:57Інформує ОЦЗ

Мотиваційні тренінги для безробітних - ефективний спосіб пришвидшити працевлаштування

Найбільш актуальним та важливим завданням профорієнтаційної роботи є сприяння професійному самовизначенню та професійній самореалізації безробітних, які тривалий час перебувають на обліку у службі зайнятості. З цією метою у Варвинській районній філії Чернігівського обласного центру зайнятості запроваджено проведення тренінгів з клієнтами.

Одне з головних завдань тренінгу - допомогти учасникам розібратись у собі, усвідомити справжні цілі і бажання, побачити свої сильні і слабкі сторони, знайти власний шлях у житті.

Під час тренінгів, що проводить фахівець з профорієнтації , учасники мають можливість покращити свої вміння та навички в подоланні невпевненості, розвинути власні комунікативні здібності та лідерські якості, завдяки яким виявляється можливість у повній мірі реалізуватись у сьогоденні.

«Підвищення мотивації клієнтів до пошуку роботи, грамотне формування мети, розвиток навичок самопізнання та особистої ефективності, раціональне планування свого часу та впевненість у своїх силах є важливими компонентами успішного працевлаштування», - зазначає директор районної філії Олена Кугут.

Перевага даного виду роботи у тому, що до вирішення завдань кожного учасника підключається не тільки тренер, але і слухачі. Під час тренінгу учасники групи використовують різні види активності, такі як: обговорення, групову дискусію, моделювання ситуацій (рольова гра), вправи (психогімнастика), спостереження та ін. Ці види активності спрямовані на те, щоб практикувати нові форми поведінки і отримувати зворотний зв'язок від групи, з’ясувати, як дана форма поведінки сприймається оточуючими.

11 Жовтня 2019 15:11Інформація

Відбувся міні-ярмарок вакансій

11 жовтня на замовлення роботодавця у Варвинській районній філії Чернігівського обласного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій, на який запросили представника ПП "ТОРГСЕРВІС ПЛЮС".Захід відвідали 15 безробітних громадян.

Під час проведення міні-ярмарку вакансій шукачі роботи мали змогу отримати інформацію про діяльність підприємства, наявність вільних робочих місць та вакантних посад, умови праці та рівень заробітної плати тощо.

Наприкінці зустрічі фахівець по роботі з персоналом Либохоря Оксана висловила подяку фахівцям районної філії за організацію заходу, відзначивши плідність та зручність його проведення.

Всі присутні отримали вичерпні відповіді на поставлені питання. За інформацією Варвинської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості
11 Жовтня 2019 12:34Зі святом

Відзначення Дня захисника України варвинці розпочали вшануванням пам’яті

День захисника України – свято вшанування всіх причетних до втілення благородних цілей – перемоги, миру, безпеки народу України. Це свято кожного громадянина України та всіх українців – цілого народу і його держави.

З нагоди державного свята – Дня захисника України – у Варві та районі заплановано низку заходів, участь в яких взяла очільник району Любов Доля.

Перші з них відбулися сьогодні 11 жовтня, біля пам’ятного знаку Захисникам України. Громада Варвинщини урочисто вшанувала пам’ять усіх полеглих за свободу та незалежність України.

В рамках заходів голова районної державної адміністрації Любов Вікторівна поклала квіти до могил загиблим героям Варвинщини – учасникам антитерористичної операції: Вячеслава Носенка, Віктора Мельника, померлих демобілізованих учасників бойових дій: Олександра Потія, Ігора Козленка.

Цей меморіальний захід – традиційний вияв поваги до жертовності та самовідданості минулих поколінь борців за незалежність України, пам’ять про героїчні сторінки нашої історії, які надихають і нинішніх захисників країни.


За повідомленням прес служби РДА
11 Жовтня 2019 12:28Оголошення.Конкурс

Оголошення про конкурс на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Варвинський центр первинної медико-санітарної допомоги»

Правові підстави проведення конкурсу: Постанова Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», розпорядження голови районної державної адміністрації від 23.09.2019 № 160 «Про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Варвинський центр первинної медико-санітарної допомоги».


Найменування установи: Комунальне некомерційне підприємство «Варвинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Варвинської районної ради Чернігівської області.


Місце знаходження: 17600, Україна, Чернігівська обл., смт. Варва, вул. 9 травня, 2 а.


Основні напрямки діяльності, структура закладу: зазначені в Статуті підприємства, що подається нижче.

Кошторисні призначення діяльності закладу згідно фінансового плану на 2020 рік: 8090,5 тис. грн.


Назва вакантної посади: директор комунального некомерційного підприємства «Варвинський центр первинної медико-санітарної допомоги»


Кваліфікаційні вимоги до претендента: вища освіта II рівня за ступенем магістра спеціальності галузі знань «Управління та адміністрування» або «Публічне управління та адміністрування» або «Право» або «Соціальні та поведінкові науки» або «Охорона здоров’я» та спеціалізацією «Організація та управління охороною здоров’я».


Умови оплати праці: керівнику нараховується

11 Жовтня 2019 09:26Зі святом

Шановні жителі Варвинщини!

Районна державна адміністрація та районна рада щиро вітають вас з державним святом - Днем захисника України.

Це справжнє свято мужності й самовідданості, свято лицарства і благородства, якими володіють справжні оборонці, визволителі й захисники України, водночас стало уособленим святом усіх чоловіків.

Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.

З нагоди свята вітаємо усіх, хто носить високе звання захисника України, шлемо сердечні вітання ветеранам, учасникам війни, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів.

У цей день ми схиляємо голови перед нашими земляками, які віддали життя за мирне майбутнє України. Світла пам'ять про героїв навічно залишиться в наших серцях.

Бажаємо усім здоров’я і довголіття, бадьорості духу та родинної злагоди, радості і добра!


Голова районної державної адміністрації Л.В. Доля Голова районної ради П.І Бакуменко
10 Жовтня 2019 10:31Опалювальний період 2019-2020 років

Розпочався опалювальний сезон 2019-2020 років

У Варвинському районі відповідно до розпорядження голови Варвинської районної державної адміністрації від 09.10.2019 року № 173 "Про початок опалювального сезону".doc розпочався опалювальний сезон 2019-2020 років.
10 Жовтня 2019 09:52

Через оборудку одного з керівників митного посту, затриманого СБУ на Чернігівщині, держбюджет щомісяця недоотримував понад мільйон гривень

Посадовець Чернігівської митниці, затриманий Службою безпеки України, входив до організованого угруповання, яке налагодило нелегальне ввезення в нашу країну імпортної сільгосппродукції без сплати обов’язкових митних платежів.

Оперативники спецслужби встановили, що до протиправної діяльності були залучені понад п’ятнадцять комерсантів. За попередніми оцінками, через оборудку державний бюджет щомісяця недоотримував понад 1 мільйон гривень.

Правоохоронці затримали посадовця митниці поблизу місця роботи під час отримання майже 20 тисяч гривень від брокера однієї з митно-брокерських структур за сприяння у ввезенні нової партії нелегальної продукції.

У ході проведення низки санкціонованих обшуків за місцем роботи та проживання фігурантів провадження, правоохоронці вилучили 10 тисяч доларів США, а також документацію і комп'ютерну техніку із доказами протиправної діяльності.

У межах кримінального провадження, відкритого за ч. 5 ст. 27 (види співучасників), ч. 3 ст. 212 (ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів) та ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України, тривають слідчі дії.


Пресцентр СБ України
09 Жовтня 2019 16:32Стратегія -2027

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ІДЕЙ ПРОЄКТІВ до Плану реалізації у 2021-2023 роках Стратегії сталого розвитку Чернігівської області на період до 2027 року

Робоча група з розробки Стратегії сталого розвитку Чернігівської області на період до 2020 року починає роботу над Планом з реалізації у 2021-2023 роках Стратегії розвитку області до 2027 року.

Найважливішим етапом розробки Плану є пропозиція з боку представників області (юридичних та фізичних осіб) щодо ідей проєктів, які дозволять сформувати План реалізації Стратегії.

Запрошуємо усіх осіб, зацікавлених у розвитку свого регіону, органи місцевого самоврядування, громадські організації, установи та організації усіх форм власності запропонувати ідею (ї) проєкту (ів), які дозволять реалізувати завдання Стратегії (форма додається).

Ідеї проєктів обов’язково повинні відповідати таким критеріям:

1. Проєктні ідеї повинні бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди.

2. Отримувачем вигод від реалізації проєкту не може бути окрема фізична або юридична особа.

3. Термін реалізації проєкту – не більше як 3 роки (2021 - 2023 роки).

4. Існує людська та технічна спроможність для реалізації проєкту.

5. Проєктна ідея має бути представлена у формі, що додається.

6. Проєктна ідея стосується одного завдання із проекту Стратегії сталого розвитку Чернігівської області на період до 2027 р. (ознайомтеся з переліком завдань у додатку до цього оголошення.doc).

Проєктну ідею (заповнену форму) має бути надіслано не пізніше 17 жовтня 2019 року на адресу електронної пошти районної державної адміністрації.

Це оголошення, форма пропозиції ідеї проєкту, стратегічні, оперативні цілі та завдання

09 Жовтня 2019 15:11Прес-випуск

До Міжнародного дня сільських жінок

Щороку 15 жовтня в багатьох країнах світу відзначають Міжнародний день сільських жінок. В Україні кожна третя представниця слабкої статі проживає в сільській місцевості.

Серед сільських жителів Чернігівщині, як і в решті регіонів країни, більше половини (55%, або 192 тис.) становлять жінки, з яких 14% – у віці до 18 років, 18% – від 18 до 35 років, 29% – від 35 до 60 років та 39% – 60 років і старше.

На 1000 сільських жінок припадає 831 чоловік. При цьому жінки на 8 років старші за чоловіків. Їхній середній вік – 50 років (в Україні – 44 роки). Наймолодші сільські жінки проживають у Корюківському районі (середній вік – 45 років), найстарші – у Ріпкинському (53 роки).

У минулому році в сільській місцевості зареєстровано 1249 шлюбів (кожен четвертий від загальної кількості в області). Середній вік нареченої становив 29 років. У більшості випадків її обранцем був чоловік, старший за неї. Майже 29% наречених вже не вперше стали на весільний рушник.

У 2018 році в сільській місцевості народилися 2235 малюків (1127 хлопчиків та 1108 дівчаток). Кожне третє немовля з’явилося на світ у матерів, які не перебували в зареєстрованому шлюбі. Майже половина жінок народила первістків, кожна третя стала мамою вдруге. П'ять породіль народили десяту й більше за рахунком дитину. Середній вік матері на час народження першої дитини становив 24 роки.

Середня очікувана тривалість життя при народженні сільської жінки становить 75 років, що на 13 років більше, ніж чоловіка.


Головне управління статистики у Чернігівській області
<<<1 - 11 з 5527>>>