<<<1 - 11 з 3799>>>


20 Жовтня 2017 16:03повідомлення

Усвідомлений вибір професії впливає на успішність кар'єрного зростання


Фахівець Варвинського районного центру зайнятості Ольга Сєчка провела профорієнтаційний урок на базі Міжшкільного навчально-виробничого комбінату для учнів випускних класів Журавської та Антонівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Розпочинаючи урок, Ольга Сєчка зазначила: «У кожної людини, як у дорослого так і у дитини, є дивовижна можливість - мріяти. Поки людина живе, вона завжди про щось мріє. Нерідко мрії стають реальністю, перетворюючись на життєві цілі. Тож омріяна з дитинства професія – може стати ключем до кар’єрного успіху». На профорієнтаційному уроці фахівець разом з дітьми уявили собі життя у вигляді сходів, по яких вони йдуть вгору, в майбутнє, доросле життя. Назвали цю драбину "Сходами бажань", адже учнівській молоді зараз необхідно спланувати свій рух по сходах життя, знайти свій життєвий шлях.

20 Жовтня 2017 08:33повідомлення

Недоторканність народних депутатів буде скасована в Україні – Президент


Президент Петро Порошенко заявляє, що недоторканність народних депутатів буде скасована в Україні. Глава держави очікує, що вже на наступній сесії Верховна Рада підтримає трьомастами голосами відповідні зміни до Конституції України для остаточного й безповоротного вирішення цієї проблеми.

«Як і обіцяли, недоторканність в Україні буде ліквідована. Минулого року необмеженого імунітету ми позбавили суддів», - зазначив Петро Порошенко у коментарі на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук.

«Слід віддати належне народним депутатам – сьогодні вони зробили відповідальний політичний крок до скасування і власного привілею. Вважаю, що вже на наступній сесії Верховна Рада не розгубить

19 Жовтня 2017 16:20інформація

"Хочу" + "Можу" + " Треба" = "Правильний вибір професії"


Розпочався новий навчальний рік, на рік старшими стали школярі. Для них це відповідальний і непростий період, адже необхідно визначитись з майбутньою професією.

Профорієнтаційна робота із старшокласниками завжди на високому рівні в Варвинському районному центрі зайнятості. Головна мета - допомогти школярам визначитись з важливим питанням – ким бути?

Так і цього разу, фахівець Варвинського районного центру зайнятості Ольга Сєчка провела профорієнтаційний урок на базі Міжшкільного навчально-виробничого комбінату для учнів випускних класівВарвинської та Озерянської ЗОШ І-ІІІст.. Під час заходу обговорювались важливі питання стосовно

19 Жовтня 2017 15:27інформація

Зареєстрований ринок праці Чернігівської області увересні 2017 року


За даними державної служби зайнятості кількість зареєстрованих безробітних області увересні 2017р. зменшилася на 4,4% та на кінець місяця становила 11,1 тис. осіб, з них 80,7% отримували допомогу з безробіття.

Більше половини загальної кількості безробітних – жінки, майже кожен третій – молодь у віці до 35 років.

На кінець вересня 2017р. до державної служби зайнятості роботодавцями заявлено близько півтори тисячі вільних робочих місць (вакантних посад). Навантаження зареєстрованих безробітних склало 8 осіб на одне вільне робоче місце (вакантну посаду).

Найбільший попит на робочу силу спостерігався на робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування

19 Жовтня 2017 14:13подія

Президент запросив мальтійський бізнес інвестувати в Україну


Президент Петро Порошенко переконаний, що візит Президента Республіки Мальта Марі-Луїз Колейро Прека відкриває нову сторінку у двосторонніх відносинах, засновану на активному діалозі та взаємовигідних проектах.

Під час виступу на українсько-мальтійському бізнес-форумі Глава держави висловив сподівання на активізацію розвитку торговельних та інвестиційних можливостей і зазначив, що в Україні готові вивчити кожну можливість нашої співпраці.

Петро Порошенко також наголосив, що має хороші підстави для твердої віри в дуже перспективне

18 Жовтня 2017 11:39повідомлення

Президент на українсько-мальтійському бізнес-форумі: Україна продовжує свою трансформацію і шукає надійних і сильних економічних партнерів


Президент України Петро Порошенко та Президент Республіки Мальта Марі-Луїз Колейро Прека взяли участь в українсько-мальтійському бізнес-форумі, який відбувся в рамках державного візиту Президента Мальти до нашої країни.

Під час форуму була підписана Угода між Торгово-промислової палатою України та Палатою торгівлі, підприємництва та промисловості Мальти про створення українсько-мальтійської ділової ради. У рамках виконання цієї угоди ТПП України та Палата торгівлі, промисловості і підприємництва Мальти надаватимуть інформаційно-консультативні послуги для українських і мальтійських підприємців, поширюватимуть ділові пропозиції,

17 Жовтня 2017 16:09повідомлення

До Міжнародного дня сільських жінок


15 жовтня щорічно світ відзначає Міжнародний день сільських жінок. У сільській місцевості Чернігівської області проживає більше третини всього населення, серед якого 201 тис. (або 55%) становлять жінки. На 1000 сільських жінок припадає 821 чоловік. Чернігівська сільська жінка – найстарша в Україні та має середній вік 50 років. Вона старша за містянку на 6 років, а за сільського чоловіка – на 8 років.

Середній вік вступу до шлюбу сільської жінки – 29 років. Одружується вона переважно з чоловіком старшим за себе.

Першу дитину найчастіше народжує у віці 20–24 роки, а середній вік сільських породіль – 27 років. Усе більше жінок народжують у більш дорослішому віці. У 2016 році кожна дев’ята жінка, яка народжувала, була у віці старше

17 Жовтня 2017 15:24актуально

Увага! Знову активізувалися шахраї


Нові спроби шахрайського заволодіння коштами, із використанням для цього іміджу органів влади та посадових осіб, зафіксовано на Чернігівщині. ОДА застерігає і закликає до пильності.

До підприємців, керівників установ, організацій, офісів інших суб’єктів господарювання знову надходять листи і дзвінки, начебто від імені представників виконавчої влади області, з пропозиціями долучитися до благодійного збору коштів. Це – шахраї!

Ні Чернігівська облдержадміністрація, ні її структурні підрозділи, ні посадовці виконавчої влади області не займаються подібним – збором благодійної допомоги чи пожертв – ні особисто, ні через жодні організації.

Будь-які такого роду звернення від їх імені – це дії, що мають ознаки злочину. У разі отримання подібних пропозицій, знайте напевне –

15 Жовтня 2017 08:09 повідомлення

Моє село - то краплина України


Село Гнідинці є тим населеним пунктом Варвинського району, минуле якого багате і цікаве, а традиції та звичаї предків передаються з покоління в покоління. Свій День народження село святкує в день величного державного свята - Дня захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці.

Привітати своїх односельчан та гостей свята завітала голова районної державної адміністрації Любов Доля. Вона побажала усім мирного неба, благополуччя, достатку, процвітання та гарного настрою. Цінують у селі родинні традиції, шанують історію, ветеранів війни та праці, а тому на святі згадали поіменно всіх, хто творив минуле і творить

14 Жовтня 2017 14:39 повідомлення

Ми - щит і меч твій, Україно!


Ми - щит і меч твій, Україно! під таким гаслом 14 жовтня в парку Слави, біля пам’ятного знака Захисника України відбувся мітинг-реквієм присвячений Дню захисника України.

В заході взяли участь очільники району, керівники та трудові колективи району, учасники АТО, призовна та учнівська молодь, громадськість.

В ході мітингу привітали зі святом голова районної державної адміністрації Любов Доля, учасник АТО Віктор Якименко, настоятель церкви Пресвятої Богородиці отець Георгій. Вони побажали всім мирного неба, злагоди та взаєморозуміння, щирих товаришів і незламного духу, віри в краще майбутнє України.

Пам’ять загиблих Героїв вшанували хвилиною мовчання. Урочисто провели призовників

13 Жовтня 2017 11:14повідомлення

Шановні жителі Варвинщини!


Районна державна адміністрація та районна рада щиро вітають вас з державним святом - Днем захисника України.

Це справжнє свято мужності й самовідданості, свято лицарства і благородства, якими володіють справжні оборонці, визволителі й захисники України. Воно спільне і для сивочолих ветеранів, котрі воювали на фронтах війни, чий ратний подвиг і самопожертва стала символом людського духу і відваги, і для тих, хто нині знаходиться на бойовому посту, наші військовослужбовці Збройних Сил та інших військових формувань, які надійно стоять на захисті суверенітету, територіальної цілісності

<<<1 - 11 з 3799>>>