<<<1 - 11 з 3324>>>


28 Березня 2017 13:50повідомлення

Відбулось засідання колегії райдержадміністрації


Сьогодні 28 березня 2017 року під керівництвом голови райдержадміністрації Любові Долі відбулось засідання колегії райдержадміністрації за участю голів сільських і селищної рад, керівників установ та організацій району та структурних підрозділів райдержадміністрації.

На засіданні йшлося про благоустрій населених пунктів району та заходи щодо його покращення та звіт директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) районної державної адміністрації щодо обслуговування одиноких непрацездатних громадян та інвалідів.

Усі питання розглянуті та прийняті відповідні рішення.


За повідомленням відділу організаційної,юридичної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
28 Березня 2017 08:34повідомлення

Інформація щодо перерахування коштів станом на 27 березня 2017 року


Варвинська міжрайонна виконавча дирекція Чернігівського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності повідомляє, що згідно ст. 34 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999 №1105 робочі органи Фонду здійснюють фінансування страхувальників-роботодавців протягом десяти робочих днів після надходження заяви. Станом на 27.03.2017 року проведено фінансування допомог:

- по вагітності та пологах по заявах-розрахунках, наданих до 22 березня 2017 року (включно);

- по тимчасовій непрацездатності по заявах-розрахунках, наданих до 22 березня 2017 року (включно);

- допомога на поховання по заявах-розрахунках, наданих до 22 березня 2017 року (включно).

Терміни здійснення фінансування Фондом скорочено до 4-5 робочих днів від моменту подання заяви-розрахунку. Шановні, головні

24 Березня 2017 15:22інформація

Запрошуємо прийняти участь у фестивалі «ЯНГОЛИ СВІТЛА»


28 квітня 2017 ріку в Кіно-культурному мистецькому центрі з національно-патріотичного виховання дітей та молоді за адресою м. Чернігів вул. Магістрацька 3, відбудеться Чернігівський обласний фестиваль-конкурс української патріотичної пісні та поезії часів Революції Гідності та АТО «ЯНГОЛИ СВІТЛА». Цей фестиваль розпочне свою роботу з 10.00 конкурсними прослуховуваннями у приміщенні Кіно-культурного мистецького центру з національно-патріотичного виховання дітей та молоді (Блакитна зала). В рамках проведення фестивалю в холі Кіно-культурного мистецького центру також пройдуть виставки на кращу живописну композицію, графічну композицію та інші стилі з декоративно-прикладного мистецтва

24 Березня 2017 14:33інформація

Президент України провів телефонну розмову з Президентом Білорусі


Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з Президентом Білорусі Александром Лукашенком.

Співрозмовники обговорили стан і перспективи розвитку двосторонніх відносин.

Президенти підкреслили важливість повної реалізації домовленостей, досягнутих під час засідання Міжурядової українсько-білоруської змішаної комісії з питань торговельно-економічного співробітництва, яке відбулося наприкінці минулого року.

Глави держав домовилися активізувати двосторонній

23 Березня 2017 12:57інформація

Глава держави: Оновлення суддівської гілки влади – головна мета реформи правосуддя


Під час засідання Ради з питань судової реформи Президент Петро Порошенко підписав та визначив як невідкладний для розгляду в Парламенті законопроект «Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів». Законопроект був розроблений Радою з питань судової реформи.

«Звертаюсь до Верховної ради, щоб найближчим часом ці зміни до законодавства розглянули і зробили свій внесок у прискорення роботи нового Верховного Суду», - сказав Петро Порошенко.

Президент подякував Раді з питань судової реформи за розробку змін до законодавства, які забезпечують процесуальні можливості для функціонування нового Верховного Суду.

Петро Порошенко нагадав про цілі, які ставилися перед судовою реформою. «Перше – це забезпечити незалежність суддів, незалежність від політичного тиску. Саме

23 Березня 2017 12:40інформація

До уваги суб’єктів Е-декларування!


З 1 січня 2017 року розпочався другий етап подачі декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, який триватиме до 1 квітня цього року.

За попередніми підрахунками експертів Національного агентства з питань запобігання корупції, кількість суб’єктів декларування збільшиться до одного мільйона осіб. У зв’язку з цим зросла і кількість звернень до Національного агентства за методологічною та роз’яснювальною допомогою.

НАЗК пропонує роз’яснення стосовно найбільш поширених питань, що виникають у суб’єктів декларування.

Крім того, в Національному агентстві працюють гарячі лінії (довідка по заповненню е-декларацій +38(044)200-08-29; +38(044)200-06-88; технічна допомога з питань заповнення

23 Березня 2017 10:58повідомлення

До уваги головних бухгалтерів, голів комісій (уповноважених) із соціального страхування!


До закінчення І кварталу 2017 року залишаються лічені дні. З метою здійснення своєчасної виплати матеріального забезпечення застрахованим особам за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності просимо Вас забезпечити невідкладну здачу працівниками виданих листків непрацездатності, їх своєчасний розгляд та подачу заяв-розрахунків до Варвинської міжрайонної виконавчої дирекції Чернігівського обласного відділення Фонду. Це унеможливить створення штучної кредиторської заборгованості по коштах Фонду станом на 01.04.2017.

Нагадуємо, що квартальна звітність прийматиметься спеціалістами дирекції з 01 по 20 квітня 2017 року.

22 Березня 2017 16:08інформація

Прес-випуск
До Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом


За даними обласного протитуберкульозного диспансеру, на кінець 2016р. під наглядом лікувально-профілактичних закладів області перебувала 1000 хворих із усіма формами активного туберкульозу. Розповсюдженість туберкульозу на Чернігівщині становила 98 осіб на кожні 100 тис. населення (на кінець 2015р. – 103 особи).

У 2016р. діагноз "активний туберкульоз" уперше в житті встановлено 656 жителям області, серед яких три чверті – чоловіки, 20 хворих – діти у віці до 18 років. Захворюваність на цю небезпечну хворобу в минулому році становила 64 випадки в розрахунку на 100 тис. населення (у 2015р. – 65).

Найпоширенішою формою захворювання залишається активний туберкульоз легенів: такий діагноз у минулому році встановлено 600 хворим.

На

22 Березня 2017 14:19інформація

Перше засідання Центральної Ради


22 (9) березня 1917 року відбулося перше запротокольоване засідання Української Центральної Ради та випущено її звернення до народу.

Після сформування Української Центральної Ради та її керівництва, що стало наслідком компромісу між молодшим і старшим поколіннями українського національного руху, 21 (8) березня рада Товариства українських поступовців поширила звернення «До українського громадянства», безпосереднім автором якого був Сергій Єфремов, за підписами всього проводу ТУП.

«Слушний час прийшов. Україна, віками пригнічена, зведена до етнографічної маси, окрадена й позбавлена всього — навіть національного ім’я свого — рушає «в сем’ї вольній, новій» визволених народів до нового життя… Рушаймо вперед бадьоро й сміливо туди, де зайнялася вже зоря нашого національного визволення і воскресення».

Документ закликав українців підтримувати новий революційний уряд,

22 Березня 2017 09:39подія

Можемо переходити від тактики виживання до спільної державної стратегії розвитку України – Президент


Президент Петро Порошенко переконаний, що Україна демонструє позитивний розвиток за всіма напрямками проведення реформ: підвищення рівня мінімальної зарплати та її впливу на бізнес і бюджет, відновлення банківського кредитування, децентралізації, розвитку дорожньої інфраструктури, реформи системи охорони здоров’я та змін у загальній середній освіті.

«Розвиток». Це слово у назві нашого організаційного та дискусійного майданчику і є ключовою темою сьогоднішньої зустрічі. Воно логічно об’єднує, воно зводить до спільного знаменника всі пункти порядку денного нашої сьогоднішньої зустрічі», - зазначив Петро Порошенко під час виступу на п’ятому засіданні Ради регіонального розвитку.

За його словами, ще півтора роки тому ситуація в країні була такою, що про перспективи розвитку ми могли лише мріяти. «Зараз вже є підстави говорити про те, що почалося реальне

22 Березня 2017 09:11подія

Привітали з новою чудовою перемогою


Напередодні 46-ої річниці утворення туристського клубу „Бригантина” при Варвинській ЗОШ І-ІІІ ст., а клубівці відзначать її 4 квітня, тренувальне заняття юних спортсменів відвідали голова районної державної адміністрації Любов Доля і керівник апарату РДА Олександр Філоненко, щоб привітати бригантинівців і їх наставника Віктора Гутака з новою чудовою перемогою. Як вже повідомлялося, наша варвинська „Бригантина” на початку березня стала переможцем Кубку України з пішохідного туризму у Полтаві, виборовши його серед 15 команд з різних областей України. А Дарина Циб здобула кубок і в особистому заліку.

Ця нова яскрава спортивна перемога у низці досягнень „Бригантини”, адже торік команда стала чемпіоном області і здобула першість у обласному кубку, „бронзу” – на всеукраїнських змаганнях, кілька

<<<1 - 11 з 3324>>>