<<<1 - 11 з 4113>>>


23 Березня 2018 10:09перерахунок пенсій

Уряд розпочав виплати підвищених пенсій військовим


Завдяки урядовій ініціативі вже до кінця квітня перераховані пенсії отримають 536 тисяч пенсіонерів.

Пенсійний фонд в березні розпочав виплату перерахованих пенсій згідно з рішенням, ухваленим Урядом (постановою від 21 лютого 2018 року № 103). Силовим міністерствам і відомствам надіслано списки пенсіонерів для складання довідок про розміри грошового забезпечення.

Станом на 20 березня до органів Пенсійного фонду надійшло 89 тисяч таких довідок. За додатковими відомостями виплачено підвищені пенсії 15,3 тисячі пенсіонерів на загальну суму понад 62 мільйони гривень. В ці додаткові відомості включено різницю між розміром пенсії після перерахунку та «старим» розміром пенсії за січень-березень 2018 року. До кінця березня перераховані пенсії отримають ще щонайменше 20 тисяч військових пенсіонерів,

22 Березня 2018 15:03інформація

Семінар для безробітних в Варвинському районному центрі зайнятості

 

Заступник начальника Варвинського відділу з питань призначення, перерахунку та виплат пенсії Прилуцького ОУПФУ Куліш І.В. спільно із фахівкем Варвинського районного центру зайнятості провели для безробітних громадян семінар для осіб старше 50 років на тему: «Легальна зайнятість - впевнене сьогодення і гарантоване майбутнє».

 

Працівник Фонду розповіла про умови виходу на пенсію, особливу увагу приділила питанню необхідності набуття страхового стажу, так як з 1 січня 2018 року право на призначення пенсії за віком мають чоловіки після досягнення ними 60 річного віку та жінки після досягнення ними відповідного пенсійного віку за наявності в них страхового стажу не менше 25 років. При цьому вони зауважили,

22 Березня 2018 12:22інформація

Область в цілому демонструє позитивну динаміку розвитку, — рейтинг Мінрегіону


Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України здійснилооцінку результативності реалізації державної регіональної політики у 2017 роціза 25 показниками, що характеризують ситуацію за 6 напрямами в різних сферах соціально-економічного розвитку регіонів.

Мінрегіон не обраховує загального місця областей, однак, за власними розрахунками облдержадміністрації, область посіла 13 місце, покращивши свій результат порівняно з 2016 роком на 5 позицій (з 18 місця).

Найкращий результат Чернігівщина має за напрямом «Інвестиційний розвиток та зовнішньоекономічна співпраця» – 2 місце, область піднялась на 11 позицій порівняно з 2016 роком.

22 Березня 2018 11:14актуально

Уряд запускає масштабну програму розвитку українських доріг


21 березня Кабінет Міністрів України затвердив Державну цільову економічну програму розвитку автомобільних доріг загального користування державного значення на 2018–2022 роки. Це перший в історії України довгостроковий план, який дозволить уже найближчими роками провести масштабне відновлення українських доріг і розвинути транспортну мережу країни. Активна робота з реконструкції доріг державного значення за новими стандартами розпочнеться вже цьогоріч.

Нове фінансування

Масштабну реконструкцію українських доріг Уряд розпочав ще минулого року. У 2017-му відновлено більше двох тисяч кілометрів автошляхів. Цього року Уряд виділить 45,7 мільярда гривень на ремонт і будівництво доріг за принципово новими стандартами якості. Також очікуються додаткові

22 Березня 2018 10:58інформація

«Ким ти мрієш стати, коли виростеш?»


Це запитання дорослі, мабуть, найчастіше задають дітям. І справді, як не розгубитися в такому різноманітті, якщо в світі існує близько п’ятдесяти тисяч професій, як серед ста професійних доріг вибрати саме свою професійну стежину? В такому складному і відповідальному питанні на допомогу школярам приходить служба зайнятості, яка є одним із помічників та порадників в процесі вибору майбутнього фаху.

З метою ознайомлення школярів з потребами сучасного ринку праці України, який налічує майже десять тисяч професій, фахівець Варвинськогорайонного центру зайнятості провів профорієнтаційний захід «Високе звання -професіонал» для 19 дев’ятикласників Варвинської ЗОШ №1. Мета заходу – допомогти школярам зробити правильний вибір професії, надаючи їм повнішу інформацію і уявлення про ринок праці та про їх власні інтереси і здібності.

21 Березня 2018 08:29повідомлення

Пам’ятка населенню щодо дій при медикаментозному отруєнню


Відомо, що медикаментозні препарати, що приймаються людиною за певних обставин у відповідних дозах мають лікувальну дію. В той же час завищені дози таких препаратів часто спричинюють гострі отруєння. Таким чином один і той же медикаментозний препарат може бути ліками і отрутою.

Даний вид отруєння зустрічається частіше у дітей, які з’їдають залишені без нагляду ліки в доступних для них місцях. Частими є випадки медикаментозного отруєння снодійними та заспокійливими препаратами. При тривалому лікуванні людині здається, що прийнята доза вже не діє і вона самовільно збільшує її, що може викликати отруєння. Це

19 Березня 2018 14:42інформація

Володимир Саєнко: Фонд соціального страхування провів реформу надання соцпослуг


Без збору довідок, відвідування робочих органів і «вибивання путівок» – Фонд соціального страхування України повністю переформатував і перевів на адресність процес отримання соціальних послуг, що надаються за його кошти. Зокрема, для працюючих українців спростилось отримання медичної реабілітації, вартість якої 100-відсотково покривається з бюджету Фонду соцстрахування. Про це повідомив голова правління ФССУ Володимир Саєнко.

Отримати послуги від Фонду соціального страхування України стало легше та швидше, а новий механізм їх надання став прозорим. Як наголошує голова правління Фонду, реформування системи надання соцпослуг було проведено у рекордно короткі для України терміни – менше ніж за 7 місяців повноцінної роботи новоствореного Фонду соціального страхування України.

«Ми повністю відійшли від необхідності пацієнтам збирати довідки чи відвідувати

19 Березня 2018 14:25подія

Юстиція відкрита для людей


В рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО» 16 березня представники Головного територіального управління юстиції в Чернігівській області провели в районі виїзний захід, в ході якого відбулися зустрічі з громадськістю, прийом громадян, представників підприємств агровиробників, індивідуальні консультації з питань захисту прав у сфері орендних відносин, земельного законодавства та посилення відповідальності за невиконання рішень суду про стягнення аліментів.
За повідомленням відділу організаційної, юридичної роботи,
інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
апарату райдержадміністрації
16 Березня 2018 16:09інформація

Щодо надання пільг на придбання твердого палива і скрапленого газу


Повідомляємо, що відповідно до повстанов Кабінету Міністрів України від 08.08.2016 № 540 „Деякі питання надання пільг і житлових субсидій населенню на придбання твердого палива і скрапленого газу” та від 01.12.2017 № 906 „Про внесення змін у додатку 1 і 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 31 травня 2017 р. № 411” розраховано граничні показники вартості твердого палива і скрапленого газу для надання пільг та субсидій.

У 2018 році вартість 1 тонни твердого палива становить 2424,16 грн, а 1 балону скрапленого газу – 242,42 грн.


За повідомленням управління соціального захисту населення
Варвинської районної державної адміністрації
16 Березня 2018 15:39подія

Голова районної державної адміністрації прозвітувала про діяльність в 2017 році


15 березня в ході засідання п’ятнадцятої сесії районної ради, відповідно до Закону України «Про державну службу», на виконання Наказу Національного агентства з питань державної служби «Про затвердження Типового порядку проведення публічного звіту керівника органу виконавчої влади» голова Варвинської районної державної адміністрації Любов Доля презентувала громадськості звіт за підсумками роботи в 2017 році.

Любов Вікторівна звітувала про завдання, які реалізовувались протягом 2017 року , детально зупинилася на конкретних справах, що втілені у галузях освіти, медицини, культури, соціального захисту населення, сільського господарства, економіки, промисловості, тощо. Завдяки плановій і системній співпраці з підприємствами, установами, організаціями було досягнуто позитивних темпів економічного і соціального розвитку району. За даними щоквартального моніторингу соціально-економічного розвитку районів та міст обласного підпорядкування за підсумками

16 Березня 2018 14:53подія

Відбувся семінар – нарада для сільських, селищного голів та секретарів місцевих рад


15 березня 2018 року в районній державній адміністрації відбувся семінар – нарада для сільських, селищного голів та секретарів місцевих рад. В порядку денному розглянули питання:

1. Про Закон України «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості».


2. Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення.

Інформував Панченко Володимир Іванович– головний лікар КЗОЗ «Центрпервинної медико-санітарноїдопомогиВарвинського району».


3. Про порядок заповнення електронних декларацій про доходи посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад.

Інформувала Капко Надія Павлівна– завідувач сектору

<<<1 - 11 з 4113>>>