<<<1 - 11 з 6287>>>


04 Серпня 2020 13:24Актуально

Як перевіряють хід робіт на об’єктах «Великого будівництва» у Чернігівській області

 

 

Днями, представники мобільної моніторингової групи Департаменту  сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА на чолі з директором департаменту Андрієм Кужелем оглянули хід будівництва та реконструкції спортивних об’єктів за Програмою Президента «Велике будівництво» у містах Корюківка, Семенівка та селищі Сосниця.

У Корюківці будують футбольний стадіон з облаштуванням трибун та роздягалень на території Корюківської школи №4. Будівельні роботи тривають. Знято та вивезено верхній родючий шар ґрунту, вирито котлован під футбольне поле, вирівняно його основу. Розпочалось завезення щебеню і формування дренажної основи футбольного поля. На об’єкті функціонує відеоспостереження та встановлюються інформаційні борди.

У місті Семенівка зробили реконструкцію зали для фізкультурно-оздоровчих занять в існуючій прибудові до будівлі КЗ «Семенівський міський палац культури». Ремонтні

04 Серпня 2020 12:59зі святом

Районна державна адміністрація та районна рада сердечно вітають працівників та ветеранів ветеринарної медицини з нагоди професійного свята – Дня працівників ветеринарної медицини.

 

Сьогодні ветеринарна медицина виконує не тільки гуманістичні, а й великі державницькі функції — забезпечує належний рівень епізоотичної ситуації, надійну охорону здоров’я людей і тварин, безпеку продуктів харчування, поліпшення екологічного стану довкілля. Адже, забезпечуючи профілактику та державний нагляд за якістю та безпечністю продукції тваринного і рослинного походження, ви відвертаєте загрозу для життя та здоров’я населення.

Бажаємо вам, вашим рідним і близьким міцного здоров’я, щастя, прихильності долі, миру і процвітання, успіхів у здійсненні задуманих планів, достатку та благополуччя, затишку в оселях і злагоди в родинах!

 

 Голова

районної державної адміністрації

                                                                                                                                                                                              Вячеслав ПИЛИПЧЕНКО

              Голова

04 Серпня 2020 12:19Актуально

Зони поширення коронавірусу в Україні з 03 серпня 2020 року

Україні  поділили на зони поширення коронавірусу: «зелену», «жовту», «помаранчеву» та «червону» — цей розподіл діє з 3 серпня.

📍У «червону» зону потрапили міста Луцьк і Тернопіль, а також Кіцманський район Чернівецької області.

📍У «помаранчеву» зону увійшли міста Івано-Франківськ, Львів та Бережани на Тернопільщині.

📍У «жовту» зону потрапили міста Вінниця, Могилів-Подільській, Нововолинськ, Житомир, Бердичів, Малин, Новоград-Волинський, Берегово, Мукачево, Ужгород, Хуст, Чоп та Яречме.

04 Серпня 2020 11:26Прес-випуск

До Дня будівельника

       

  Щорічно у другу неділю серпня відзначається професійне свято – День будівельника. Будівельна галузь по праву вважається однією з найбільш важливіших складових національної економіки.

            Середньооблікова кількість штатних працівників у будівництві Чернігівщини з початку року становила 3,5 тис. осіб.

У І півріччі 2020р. обсяг виробленої будівельної продукції (виконаних будівельних робіт) підприємствами області склав 907 млн.грн. Частка Чернігівщини в загальнодержавному обсязі виробленої будівельної продукції становила 1,4%, і за цим показником область посіла 14 місце серед регіонів країни. Індекс будівельної продукції проти січня–червня 2019р. становив 139,4% (у цілому по Україні – 94,5%).

           Значна частина (64%) обсягу виробленої будівельної продукції виконана підприємствами на будівництві будівель, 36% – на будівництві інженерних споруд.

           Важливим аспектом розвитку будівельної галузі є інвестування. У січні–березні 2020р. у житлове будівництво області було спрямовано майже 124 млн.грн капітальних інвестицій, у будівлі нежитлові та інженерні споруди – 564 млн.грн.

          Упродовж січня–березня 2020р. в області прийнято в експлуатацію 17 тис.м2 загальної площі житлових будівель.    

 

04 Серпня 2020 11:10Актуально

Завершується прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені В’ячеслава Чорновола

 

 

У Держкомтелерадіо України до 10 серпня триває прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені В’ячеслава Чорновола за  кращу  публіцистичну роботу  в галузі журналістики.

Премія у розмірі 20 тис. грн. присуджується щороку авторам  нових  оригінальних  публіцистичних   творів   у   галузі журналістики,  що  сприяють утвердженню історичної пам'яті народу, його  національної  свідомості   та   самобутності,   опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше як за пів року до їх висунення на здобуття Премії. Можуть бути висунуті роботи як окремих авторів, так і творчих колективів у складі не більше 5 осіб.

На здобуття  Премії до 10 серпня 2020 року подаються:

  • клопотання про присудження Премії з короткою  характеристикою твору та його автора;
  • примірник твору на  матеріальному  носієві  з  підтвердженням його   оприлюднення   (примірники   друкованих   засобів   масової інформації,  телепередачі  та  радіопрограми  на  компакт-дисках у форматі DVD);
  • копія паспорта  (у  разі   висунення   на   здобуття   Премії колективу - копії паспортів кожного члена колективу).

Адреса для

04 Серпня 2020 10:35Інформує ОЦЗ

📌Кількість вакансій у службі зайнятості поступово зростає

Коронакриза суттєво вплинула на активність бізнесу і стала справжнім викликом для сфери зайнятості. По всій країні відбулося зменшення кількості вакансій з одночасним зростанням кількості безробітних. Проте з пом’якшенням карантину бізнес почав відновлювати діяльність, і пропозицій роботи побільшало. Так, у квітні роботодавцями було подано до служби зайнятості області 708 вакансій, у травні – 811, у червні – 946, у липні - 1685.

Станом на 1 серпня в базі даних обласної служби зайнятості налічувалося 1377 пропозицій роботи, а це на 47% (645 вакансій) більше, ніж місяць тому. Такий приріст спостерігається вперше за час карантину.

Сьогодні ж найбільшим попитом у роботодавців користуються працівники сфери торгівлі та послуг (114 вакансій – продавців із заробітною платою до 8 000 грн, 45 – кухарів (з/п до 8 000 грн), 14 – охоронників (з/п до 11 000 грн)); працівники з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування (86 вакансій водіїв (з/п до 20 000 грн), 18 – трактористів-машиністів сільськогосподарського виробництва (з/п до 10 000 грн)); кваліфіковані робітники з інструментом (52 вакансії швачок (з/п до

04 Серпня 2020 09:52Актуально

ТІЛЬКИ БЕЗУМОВНЕ ВИКОНАННЯ ВИМОГ НОРМАТИВНИХ АКТІВ З ОХОРОНИ ПРАЦІ ГАРАНТУЄ БЕЗПЕКУ НА ЖНИВАХ

 

 

Шановні роботодавці!

 Створюйте  безпечні умови праці для своїх  працівників.  

Біду краще  попередити, ніж потім  намагатись зменшити  її наслідки!

 

  1. ВИМОГИ ДО ПІДГОТОВКИ ПОЛІВ

1.1. Земельні ділянки для роботи машинно-тракторних агрегатів повинні бути завчасно підготовлені:

— прибране каміння, солома, засипані ями та ліквідовані інші перешкоди;

— виставлені віхи біля великих каменів, розмитих ділянок та інших перешкод;

— поля розбиті на загінки, обкошені й підготовлені прокоси;

— проведені контрольні розори;

— відбиті поворотні смуги; під час роботи на схилах і поблизу ярів ширина поворотної смуги має бути не менше величини, що дорівнює подвійному мінімальному радіусу розвороту комбайна чи машинно-тракторного агрегату;

— позначені місця для відпочинку.

1.2. Перед початком польових робіт на полях, над якими проходять повітряні ЛЕП, власник організовує перевірку спеціалізованими

03 Серпня 2020 11:42Президент України

Президент підписав закон щодо запровадження електронної форми виконавчого документа

 

 

Президент Володимир Зеленський підписав Закон № 797-ІХ «Про внесення зміни до статті 4 Закону України «Про виконавче провадження» щодо запровадження електронної форми виконавчого документу», який Верховна Рада ухвалила 15 липня 2020 року.

Згідно з законом, частина третя статті 4 Закону України «Про виконавче провадження» доповнюється другим абзацом. Відповідно до цієї норми, виконавчий документ може бути видано у формі електронного документа відповідно до законів України «Про електронні документи та електронний документообіг» та «Про електронні довірчі послуги». Порядок пред'явлення до виконання таких виконавчих документів визначає Міністерство юстиції України.

Реалізація норм документа забезпечить подальшу цифрову трансформацію держави, перехід органів державної влади до електронної форми документообігу.

Закон набуває чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

За повідомленням пресслужби Президента України

31 Липня 2020 13:58Президент України

Володимир Зеленський: Медична реформа має включати покращення умов праці лікарів – сучасне обладнання та гідну зарплату

 

 

 

 

Президент Володимир Зеленський наголосив, що медична реформа в Україні має включати підвищення заробітної плати для лікарів та медичного персоналу. Про це він сказав під час відвідання Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит».

«Ми повинні це зробити найближчим часом. Фундаментально. Щоб лікарі хотіли працювати… Перше, що повинна була зробити держава, – це (створити. – Ред.) умови. Умови складаються не тільки з техніки та обладнання. Умови складаються ще із заробітної плати, щоб підняти престиж професії лікаря, дозволити нашим медикам жити комфортно», – наголосив Глава держави.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов погодився, що для якісного лікування медпрацівники мають бути забезпечені гідною зарплатою.

«Треба відверто визнати, що 30 років країна не звертала особливої уваги на зарплату медичних працівників. Вона завжди була на найнижчому рівні. Завдяки вам (до Президента Володимира Зеленського. – Ред.)

31 Липня 2020 13:41Інформація

Ні - торгівлі людьми❗️

 

30 липня світова спільнота відзначала Всесвітній день протидії торгівлі людьми, що був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 2013 році.

Торгівля людьми - це форма сучасного рабства та порушення прав людини, від якої потерпають чоловіки, жінки та діти. Ця проблема не втрачає актуальності у XXI ст. для жодної країни світу, включаючи Україну.

Обласна служба зайнятості попереджає безробітних про ризики нелегальної трудової міграції та проблему шахрайства при працевлаштуванні за кордоном.

Отож, якщо Ви зібралися на заробітки в іншу країну, то повинні знати, як себе захистити від ризиків під час оформлення документів:

Ніколи нікому у жодному разі не віддавайте свої ідентифікаційні документи.

Обов’язково візьміть із собою копію внутрішнього та закордонного паспортів.✅ Станом на 30 липня зі 100 тис. га або 41% прогнозованих площ аграрії Чернігівщини зібрали понад 456 тис. тонн зерна. Середній показник урожайності ранніх зернових та зернобобових становить 45,2 ц/га (+0,8 ц/га до 2019 року).

Зокрема, у розрізі культур зібрано:
- 403 тис.тонн пшениці
- 8,5 тис. тонн жита
- 35 тис. тонн ячменів
- 3,3 тис.тонн гороху
- 3,2 тис. тонн вівса

Крім того, обмолочено 20,0 тис. га озимого ріпаку, намолочено – 57,5 тис. т. (73% до прогнозу).

Лідери з намолоту: Чернігівський, Прилуцький та Носівський райони. Тут вже намолотили 41,6 тис. тонн, 33,16 тис. тонн та 31,5 тис. тонн.

❗️Принагідно звертаю увагу всіх громадян на необхідність безумовного дотримання правил протипожежної безпеки під час жнивної компанії 2020.

‼️ 27 липня 2020 сталася пожежа стерні біля с. Мостище Козелецького району на території ТОВ "Агроленд - Петрівське". Вогнем знищено стерню на площі 10 га. Причина пожежі - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не завдано.

29 липня біля с. Заїзд Прилуцького району на території фермерського господарства «Фенікс-АРТ» сталася пожежа посіву пшениці. Вогнем знищено 6 га пшениці на корені (загальна площа поля 168 га). Ймовірна причина пожежі - підпал. Збиток та сума врятованого встановлюється.

 

Голова

<<<1 - 11 з 6287>>>